Чому саме ми??

22 May
0

ГО «СДКС» – це команда професіоналів, які стоять на сторожі інтересів «любителів приладового пошуку», національної культурно-історичної спадщини України та активно сприяють розвитку вітчизняного законодавства щодо легалізації обігу предметів культурної спадщини як правової європейської держави з демократичними та громадянськими цінностями!

 

1. Легалізація

 

СДКС надає право займатися своєю справою цілком легально на місцях, що НЕ заборонені законом для пошукової діяльності (наприклад, від імені Організації можна звернутися до сільради щодо дослідження певної території на наявність культурної спадщини).

 

2. Юридичні консультації

 

ГО “СДКС” надає своїм членам безкоштовну юридичну консультаційну допомогу в звичайних та позаштатних ситуаціях.

 

3. Реальні бонуси членам

 

Повний доступ до закодованих сторінок сайту, а саме: карти, каталоги тощо.

 

4. Відсутність підробок!

 

Відкритий он-лайн доступ для дійсних членів до реєстру членів Організації, де можна впевнетись у дійсності свого документу та членства в Організації.

 

5. Жага до знання

 

Підвищення суспільної, культурної та наукової активності громадян, утворення свідомого та дієвого громадянського суспільства.

 

6. Сила громадян

 

Сила громади здатна забезпечити представлення й захист законних інтересів своїх членів та громадян, що поділяють і підтримують програмні заходи ГО «СДКС», в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, судах, установах та організаціях.

 

7. Ресурсна допомога

 

Ми відкриті до співпраці з іншими організаціями та установами.

 

Add comments: