Вибираємо місце для пошуку

12
0

Професійні шукачі скарбів завжди мають точну інформацію, яка дозволяє з великою ймовірністю знайти скарб. У наш час джерел інформації безліч. Це і архівні дані, і старовинні карти, книжкові описи, розповіді та легенди. Карти можна купити, скачати, сфотографувати. Доцільно збирати потрібну інформацію серед жителів покинутих поселень. Не рідко знайдені скарби є наслідком оповідання «бабушки-одуванчика».

 

Гідним джерелом інформації є праці місцевих істориків з описом історії краю. Вони часто містять в собі детальну історію даної місцевості: житіє селян при царській владі, бої і битви та багато іншого. Величезне задоволення доставляє читання краєзнавчих книг, особливо коли в них включені спогади очевидців про страшні часи, наприклад, Громадянської війни.

 

Кращий час для планування походів за скарбами – холодна пора року;  щоб потім, в теплу пору року, не гаючи часу, знайти довгоочікуваний скарб. Правильний вибір місця для пошуку скарбу – найважливіша умова успіху. Обов’язково дізнатися від людей або з книг про потенційне місце зберігання скарбу, далі – зіставити місце з картою тих часів. Коли всі дані сходяться – сміливо надіємося на позитивний результат майбутніх пошуків.

 

Популярні місця, які точно позначені на картах, такі як панські і купецькі будинки, млини, перехрестя доріг та інше, можна сміливо викреслювати з планованих місць пошуку, оскільки вони давно вже десятки разів перекопані шукачами пригод. Шукаємо глуху “глибинку”, куди ще не ступала нога шукачів скарбів.

 

Занедбані місця звіряємо з картою, дізнаємося у місцевих, старожилів про місцевість, потім робимо висновки про локалізацію пошуку. Наша земля повниться несподіваними сюрпризами, а пошук скарбів стає для деяких людей невід’ємною частиною життя.

 

Удачі вам в пошуках прихованих від людських очей скарбів, які чекають своїх нових господарів!

 

Вступайте до нас!

 

 

Comments are closed.