Наші проекти

Проект “Увага! Achtung! Внимание! Attention!”

10.04.2018-23.05.2018

 

23 травня 2018 року з 00:01 до 23:59

 

Запамятай цю дату!

 

Членський внесок лише 100 грн!

 

 День шукача скарбів – професійне свято пошуковців, який відзначається 23 травня!

 

З цієї нагоди, для мотивації поповнення Спілки новими однодумцями, оголошуємо акційну пропозицію щодо вартості отримання членства в організації СДКС! Розмір членського внеску на День відзначення свята складатиме всього лише 100 грн (замість 500 грн)!

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ на вступ потрібно саме 23 травня 2018 року з 00:01 до 23:59!
 

Цей день за православним календарем – день пам’яті Апостола Симона Зилота.

Симонів день (Іменини Землі) – день народного календаря, що відзначається 10 (23) травня. За народною традицією в цей день “Мати – Земля” вшановується як «іменинниця». Вважається, що в цей день Земля “відпочиває”, тому її не можна орати, копати і боронити.

В цей день “захоплені” займалися пошуком скарбів. Люди вважали, що між словами Зилот і золото є прямий зв’язок. Тому Симон Зилот вважався в народі покровителем шукачів скарбів і до нього зверталися з молитвою, просячи допомоги в пошуках скарбів.

 

Спілка Дослідників Культурної Спадщини – некомерційне об’єднання пошуковців, археологів і фахівців суміжних наукових дисциплін. Основною метою є забезпечення вільного доступу до інформації, обмін інформацією між фахівцями, які займаються вивченням, популяризацією і збереженням історичної і культурної спадщини.

Спілка Дослідників Культурної Спадщини створена і діє на принципах добровільності, рівноправ’я своїх членів, самоврядування, законності, виборності і підзвітності органів управління, гласності в роботі.

Спілка Дослідників Культурної Спадщини – це реальна сила! Пошуковці, об’єднавшись, зможуть зажадати у влади повної легалізації і офіційного визнання приладового пошуку, визнання нашого права на відпочинок у вигляді пошуку металевих предметів в землі.

Якщо ви не байдужі до майбутнього свого хобі, якщо ви хочете не просто шукати, а шукати вільно і легально, не побоюючись переслідування, якщо ви розглядаєте своє захоплення в перспективі, приєднуйтеся до Спілки Дослідників Культурної Спадщини!

 

ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС ПРЯМО ЗАРАЗ!