Скарб в приміщенні

14 Nov
0

Багато хто вважає, що скарб можна знайти тільки в землі. Це хибна думка! Скарб можна знайти де завгодно і навіть в місті. Непоганим місцем для пошуку скарбу у місті може виявитися старий одно- двоповерховий будинок з однією і більше квартир.

 

Зазвичай шукають в старих будинках, приховані або випадково загублені монети і прикраси. Основними місцями, де можуть знаходитися цінності, є віконні або дверні блоки, підвіконня, вбудовані простори в дверях, ніші, схованки в камінах. Всі вказані місця перевіряються металошукачем або пінпоінтером. Єдина умова для пошуку металодетектором – будинок повинен бути кам’яним. Якщо штукатурка тримається завдяки прибитій дранці, то металеві цвяхи будуть створювати перешкоди.

 

Пошук в будинках найкраще починати зранку з огляду приміщень (кімнат, коридорів і т.п.). Зазвичай, для повного огляду будинку достатньо кількох годин.

 

Починається пошук з відривання плінтуса і підвіконь. Шанс, що там знайдеться монетка або старовинний ґудзик, досить великий. Такі предмети потрапляють туди зазвичай випадково – їх заштовхують туди, як правило, маленькі діти. Бували випадки, коли під старими плінтусами знаходили до десятка монет. Якщо  половиці в будинку прибрані, то слід використовувати металошукач для обстеження  простору під полом – там теж можуть перебувати схованки.

 

Не варто забувати і про весільні традиції, коли під час весілля було заведено “смітити грошима”.  Монети які при цьому закотилися і є метою пошуків. У старовинній будівлі на предмет наявності схованок можна обстежити і стіни, хоча знаходяться вони там дуже рідко. Схованки в колишні часи робили в основному під підвіконнями і біля камінів, іноді в печах і димарях. Колір стін підказує, на якому місці висіли килими і де стояли шафи. Є велика ймовірність, що ці предмети щось прикривали. Ще рекомендується обстежити дверні прорізи. Іноді в якості схованок використовувалися вентиляційні отвори.

 

Щоб при пошуку цінностей в старих будинках не виникло неприємностей, необхідно з’ясувати, чи є господар у будинку. У разі “виявлення зачіпок”, краще запитати дозвіл про проведення пошукових робіт.

Comments are closed.