Нотатка шукачеві

29 Mar
0

Хобі бувають різні: хтось подорожує, хтось мисливством займається, хтось ходить на риболовлю, але є одне, яке крім задоволення приносить чудові знахідки, а часом і чималі кошти! Знайомтеся, життя в форматі пригод – пошук скарбів.

 

Пошук скарбів – це відносно новий напрямок активного відпочинку в Україні. Приладовий пошук може бути одним з найбільш захоплюючих і корисних способів проведення свого вільного часу, що б там не говорили. Для когось це може стати чудовим хобі, а для іншого – професією або засобом додаткового доходу.

 

Нас можуть називати по-різному: копачі, пошуковці, шукачі скарбів, археологи. Суть від цього не змінюється. “Шукач скарбів” – це діагноз, який з кожним роком охоплює все більше одержимих, втягуючи в круговорот авантюрних пригод. Всі шукачі, які почали пошук скарбів, золота та інших артефактів, рано чи пізно щось знаходять. Знайти скарб – це, мовби, самому доторкнутися до старовини і відчути величність часу.

 

На нашому сайті ви можете попросити допомоги в ідентифікації та оцінці артефактів. Знайти необхідну літературу про пошук скарбів, нумізматику і колекціонування; інструкції користувача металодетектору; каталоги оцінки монет; легенди і байки України.

 

Наша команда проводить навчання по роботі з металодетекторами. В найближчому майбутньому плануємо спільні виїзди пошукових експедицій для пошуку скарбів України.

 

Для отримання додаткової інформації стосовно пошуку та інших аспектів Вам необхідно зв’язатися з нами за

 

формою зворотного зв’язку

 

Comments are closed.