П’ять магічних способів знайти скарб

6 Jun
0

Що ускладнює пошук скарбу? Звичайно заговір або закляття, яке на нього накладено для того, щоб зберегти цінності. Скарб ніколи не лежить собі спокійно в землі, він завжди «живе своїм життям». І людина, яка думає, як знайти скарб, повинна убезпечити себе від духів, що його охороняють.

 

Отже, перейдемо безпосередньо до незвичайних магічниих методів пошуку скарбу:

  1. Відправитися в передбачуване місце поховання скарбу, прихопивши з собою свічку в горіховому свічнику. На місці свічку запалити, і чим ближче буде знаходитися скарб, тим сильніше почне мерехтіти її полум’я. Де полум’я згасне зовсім – там і копають.
  2. Можна виявити скарб напередодні свята Івана Купали, перед Благовіщенням, а також Вербною неділею. Слід піти вночі в передбачуване місце поховання скарбу, при собі мати квітку папороті. Скарб видасть себе синім світінням.
  3. Метод досить не простий. Потрібно вгадати, щоб збіглася «п’ятниця тринадцяте» (число місяця). Вночі відправитися на кладовище і зірвати там вербну гілку, що росте над могилою. При цьому потрібно вимовити такі слова: “Житель підземелля, вкажи мені скарб”. Цю гілку несуть на місце розкопок і там її використовують в якості лози – щоб вказувала напрямок схрону.
  4. Є оригінальний і страшний спосіб – як знайти скарб за допомогою чорної кішки. Шукаємо чорну кішку і приносимо на передбачуване місце знаходження скарбу. Випускаємо і слідкуємо за нею, поки не вона зупиниться і не нявкне. Потім кішку з усієї сили б’ємо по голові з криком “розсипайся!”. У цьому місці і слід копати. Боюся, цей спосіб жорстокий і підійде далеко не кожному – шкода тварину.
  5. Можна вдатися до новомодної біолокації. Слід взяти в руку рамку – це два шматки товстого дроту «г» -образної форми і «запитати», як знайти скарб, в якому напрямку шукати. Рамка вкаже. Потім «запитати» – скільки до нього кілометрів. А коли потрібне місце буде знайдено, то не зайвим буде «уточнити» – тут чи ні.

 

Методи застарілі, але в народі кажуть, що дієві і до сьогодні. Сучасні шукачі скарбів, звичайно, навряд чи скористаються вищепереліченими способами. Практично у всіх є металошукачі і просто не навіщо витрачати час на всяку нісенітницю. Але як казав Вакула в творі Н.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»: «Чим чорт не жартує …».

 

Всім удачі в пошуку скарбів!!

 

І нагадаю, що приєднатися до ГО «Спілка Дослідників Культурної Спажщини» ви можете в будь-який час доби, витративши всього п’ять хвилин на заповнення анкети.

 

 

Comments are closed.