О, пошук скарбів!

21 Jan
0

Пошук скарбів та інших артефактів – відносно новий напрямок активного відпочинку в Україні. Приборний пошук – досить цікаве заняття, яке може принести непоганий додатковий дохід.

 

Знайти скарб – це, мовби, самому доторкнутися до старовини і відчути величність часу. Насьогодні, пошук скарбів, оснащений технікою, дозволяє не тільки знаходити металеві предмети в грунті, піску, на морському дні …, а й розпізнавати тип виявленого металу.

 

Якщо у вас є бажання зайнятися пошуками скарбів, то придбання металодетектора за приємною ціною є необхідною умовою, що Ви можете зробити за допомогою СДКС, вступивши до лав нашої організації. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати металодетектор, навчать роботі з ним. На усі представлені всесвітньовідомі моделі надається гарантія від виробника.

 

Крім металошукачів можна підібрати і придбати супутнє спорядження для пошуку скарбів – пошукові котушки і магніти, пін-поінтери, аксесуари різного характеру, купити карти прив’язані до GPS-координат; отримати відповіді на питання, що стосуються приборного пошуку та інших аспектів.

 

В близькому майбутньому плануємо спільні виїзди в пошукові експедиції з командою СДКС для дослідження територій.

Comments are closed.