У 2017 році пошуковцями були знайдені сотні скарбів !!!
А ти був серед них ?!
Ти – авантюрист? Професіонал чи початківець ?
Приєднуйся! Знайдемо скарб разом!
Власники, мотивовані природним бажанням уберегти свої коштовності, закопували свої скарби в землю. Поширена ємність – горщик. Склад скарбів – золоті предмети з дорогоцінними каменями та емалями, монети, зброя. Скарби древніх центрів української культури – Києва, Чернігова, Одеси, Львова, Полтави та ін. – демонструють особливо важливий матеріал для історії українського мистецтва.
За сотні і тисячі років нашої цивілізації приховано від людських очей неймовірну кількість скарбів! Сьогодні ми їх знаходимо в полях, лісах, в горах, в річках; іноді глибоко в землі, а іноді біля самої поверхні; в знатних палацах і фортецях, в старих халупах, у спеціальних схованках і випадкових місцях! А іноді, особливо на пляжах, з людей так і летять обручки, браслети, ланцюжки! Побачити відблиск сонця на золотій прикрасі в воді – це як оргазм – вибух почуттів і емоцій !!!
Правда, якщо продовжувати вести розмову про скарби – всю увагу на «земляні банки», які представлені глечиками з грошима. Саме такі банки того часу були найдоступнішими і надійними! Їх пошук гідно винагороджується!
Шукач скарбів в Україні – це люблячий батьківщину авантюрист з активною життєвою позицією. Хоча скрізь, звичайно, вистачає «контрацептивів» і, на жаль, професійних шукачів скарбів мало.
І, наостанок, розрізняйте шукачів скарбів і чорних археологів. Пошук скарбів необхідно здійснювати в рамках хай там якого законодавства України. Уважне вивчення законодавства дозволить не порушувати закон та уникнути проблем!
Пам’ятайте, вдача в пошуку посміхається лише наполегливим, хоча і новачкам може підморгнути! Кожен в силах знайти свій скарб!
P.S: Обов’язково заздалегідь обговоріть, як розділите знайдений скарб, якщо пошук ведете групою. Адже, коли золото лізе із землі – багатьом зносить «горище» …! У людей пробуджуються низинні якості.