Готові дивувати!

6 Apr
0

У далекому 2014 році, коли Спілка Дослідників Культурної Спадщини тільки засновувалася, не було ні сайту, ні, тим паче, логотипу. Прийшла весна, нагадала про початок нового “сезону-2018”, а значить настав час презентувати новий логотип СДКС!

 

На зборах Правління було прийнято рішення про створення нового логотипу Організації без зайвого «романтизму професії», при цьому з відчуттям ноток авантюризму, добротності і надійності.

 

Було важливо відійти від стереотипних рішень при розробці логотипу. Тому для друкованої продукції розроблялося зображення, яке б відповідало поглядам натхнених пошуковців. Ці риси допомогли створити цікавий і виразний логотип.

 

Тепер представляємо і Вашій увазі:

 

 

Чекаємо на Ваші побажання, конструктивну критику та коментарі в соціальних мережах!

 

Цьому логотипу передує низка історій та палітра емоцій! Спершу думки команди щодо нього розділилися: одні полюбили його, інші – майже зненавиділи. Знадобився місяць для проходження стадій погодження і їх фінального затвердження..!

 

Ви запитаєте, за що ми полюбили наш новий логотип? Все просто.

Він пронизаний духом здорового авантюризму і жагою до пригод!

 

Він чудово виглядатиме практично на будь-якому носії: плакати, футболки, шеврони, кепки, чашки, наклейки тощо.

 

Для нас це ще один значний крок в напрямку утвердження Громадської Організації «Спілка Дослідників Культурної Спадщини» як унікального і сильного бренду у сфері приладового пошуку!

 

 

Comments are closed.