МВФ ухвалив рішення видати по 10000 $ кожному громадянину України

27 Feb
0

Незвичайну заяву поспішив зробити МВФ після повідомлення про знахідку житомирських “бурштинників”.

 

“Бурштинові браконьєри” знайшли на Житомирщині під Рокитним скарб, який є частиною легендарного скарбу, так званого “золота Полуботка”. Багато відомих особистостей і навіть країн зробили негайну заяву на право власності цим скарбом.

 

Історія з цим скарбом вирішилася дуже швидко. За повідомленням голови районної адміністрації, весь вміст знайденого скарбу, (за оцінками фахівців становить понад 140 млн. грн.) був негайно переданий в державне казначейство України для подальшого подання 217 векселів Банку Англії, щоб один з найстаріших банків Європи справив розрахунок з Україною.

 

Але навіть найсильніші сумніви директора історичного музею Житомира Степана Віхринского в тому, що чи має ця знахідка відношення до легендарного «золота Полуботка», розвіялися в одну мить, коли до нього звернулися фахівці Міжнародного Валютного Фонду за уточненнями.

 

Після отримання коментарів Віхринского, співробітники МВФ зв’язалися з урядом України з тим, щоб повідомити українським державним керівникам несподівану звістку.

 

Справа в тому, що «золото Полуботка», яке вважалося в Україні легендарним – не просто реальний історичний факт, але і було виявлено в 1991 році в одній з колишніх резиденцій Полуботка на південному узбережжі Франції, неподалік від Марселя. Але в зв’язку з тим, що в тому році як раз мали місце події, що принесли згодом незалежність України, знахідка була засекречена, але не забута. Сума, в яку на даний момент оцінюється знайдений в Європі скарб, перевищує 400 млрд. доларів. Довгий час ці кошти знаходилися на балансі Міжнародного Валютного Фонду.

 

І тепер, в такий нелегкий для України період, розуміючи, що знайдена житомирськими бурштиновими старателями частина скарбу неминуче рано чи пізно призведе до його основної частини, МВФ прийняв рішення: повернути всі вивезені Полуботком кошти назад, їх істинному власнику – українському народу.

 

Однак, основою політики МВФ є видача грошей на певних умовах, і цей надзвичайний випадок не став винятком. Головою МВФ Крістін Лагард був висунутий ряд вимог до уряду України. Головною з них є: все отримане багатство має бути порівну розділено між усіма без винятку громадянами країни. При приблизному підрахунку, розраховуючи нинішнє населення України приблизно в 40 млн. громадян, на кожну людину прийдеться близько десяти тисяч доларів за нинішнім курсом (10000 $).

 

В результаті довгих переговорів, Крістін Лагард наполягла на поверненні Україні її національного надбання, якщо Верховна Рада, новий уряд, Президент України протягом найближчого часу дадуть міжнародній організації свої поручительства про виконання вимог, пред’явлених Міжнародним Валютним Фондом.

 

 

 

Comments are closed.