Я – шукач скарбів: за межами реальності

8 Jun
0

Легенди, легендами, а з чим реально має справу сучасний шукач скарбів?

 

Зіткнення c місцями, де відбувалися історичні події, накладає свій відбиток. Навіть якщо там немає скарбу. Особливо відчувається «присутність», де жили або були поховання. Що це, конкретно я сказати не можу. Але стикатися мені доводилося з такими явищами і відчуттями, які науково пояснити неможливо. А ось з точки зору науки, що вивчає паранормальні явища, мабуть, можливо.

 

У деяких місцях виникає відчуття чиєїсь присутності, а іноді і «свердлячого погляду». Навіть коли я один, і навколо немає ні душі на кілька кілометрів. Але ця «присутність» дає про себе знати. Я не екстрасенс! Але цілком чітко відчуваю це. Важко це пояснити. Ніби хтось знаходиться поруч, а може навіть і стежить за моїми діями. Найчастіше це проявляється вночі. І найцікавіше, мене не переслідує страх, а ось якийсь душевний дискомфорт присутній. .

 

Спочатку я думав, що божеволію. Але в своїх відчуттях, виявляється, я не самотній. Коли зі мною в дослідницьких експедиціях беруть участь інші любителі приладового пошуку, то і вони іноді говорять про «дивні відчуття». Є факти, що й інші шукачі скарбів стикаються з цим парадоксом.

 

Наприклад, в позаминулому столітті на Керченському півострові в Криму був відкритий курган з багатою античною усипальницею часів Мітрідата. Плита перекриття головного склепу була зламана. Але останки невдачливого грабіжника знаходилися всередині, в компанії упокоєнної тут знатною людиною. Начебто йому вже нічого не заважало вибратися назад, але з якоїсь причини він не зміг…

 

Що б не розлютити духів, які оберігають скарби і спокій їх господарів, шукачі застосовують хитрощі. Деякі навіть всерйоз займаються окультними науками. Так вони намагаються отримати ключ до знахідки скарбу та уникнути помсти. У давні часи, в цих цілях грабіжники гробниць не цуралися і людськими жертвопринесеннями. Вони були впевнені, що таким чином задобрять духів, що охороняють скарб.

 

Сучасні ж «розкрадачі гробниць» практикують схожі методи. Правда тепер робляться не людські жертви. Як підношення використовується яка небудь невелика тварина: коза, кішка, курка та інш.

 

Хм … Тут згадав один незвичайний спосіб … Чув, що деякі, більш витончені копачі, духів намагаються задобрити (або відвернути увагу), займаючись на місцях розкопок сексом! Для цього хлопці наймають повію, з якою вступають … ну ви зрозуміли …. Поки решта команди намагається відшукати і докопатися до своєї основної мети. Вони щиро вірять, що ритуальний секс дозволяє позбутися від настирливої ​​уваги господаря скарбу. Як на мене, це просто дозволяє зробити більш захоплюючим процес пошуку.)))

 

Крім цього, на деяких об’єктах пошуку наносять особливі кабалістичні знаки, застосовують ритуальні предмети. І все ж іноді потойбічні сили проникають в наш світ, намагаючись перешкодити копателям, або хоча б відлякати.

 

Мені розповідали, що відносно недавно була зроблена сенсаційна «потойбічна» знахідка. Археологічна експедиція передгір’їв Кавказу виявила дольмен, повністю похований в грунті. Таке трапляється вкрай рідко, і під землею вони можуть виявитись за цілком природними причинами. Цей же, був закопаний «рукотворно», нижче горизонту грунту.

 

Коли археологи дісталися до лицьової плити, то виявилося, що «вхід» запечатаний спеціальним «кляпом». Краї пробки були оброблені смолами так, що отвір було замкнено абсолютно герметично. Здавалося б, вчені на порозі відкриття світового значення! Можна буде на кінець застати саме те, чому там і належить зберегтися. Але коли вчені відкрили кришку… Звідти пролунав дивний резонуючий звук. Гучний і виразний на стільки, що його почули всі вчені експедиції. Дивний, що холодить душу шум … Більше в дольмені нічого не виявилося.

 

Можна зробити висновок, що таємниці часів не поспішають розкриватися. І стикнутися з їх відлунням вдається тільки археологам і шукачам скарбів. А ось тому, за таку справу беруться люди авантюрної натури та міцною волею.

 

ВСТУПИТИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ

 

 

Comments are closed.