Історико-культурна спадщина України

25 Mar
0

Питання збереження, відновлення та відповідне використання культурно-історичної спадщини завжди є актуальним.

 

Культурно-історична спадщина України у різні часи зазнавала цілеспрямованого нищення. Так, в Україні лише у ХХ столітті знищено близько десяти тисяч архітектурних об’єктів, які мали важливе історико-культурну значення і цінність.

Незважаючи на певні позитивні зрушення останнім часом, загальний стан об’єктів культурно-історичної спадщини в Україні залишається загрозливим та потребує термінових охоронно-відновлюваних заходів. Для поліпшення ситуації необхідний, в першу чергу, зважений, системний підхід до ключових проблем даного напряму.

 

Спілка Дослідників Культурної Спадщини має на меті сприяння розвитку археологічної науки в Україні, її методичному та технологічному удосконаленню, проведенню археологічних досліджень на території України; а також – сприяння у практичному здійсненні програм і проектів, спрямованих на охорону, дослідження, використання та реставрацію пам’яток та об’єктів археологічної спадщини України, особливо тих, яким загрожує небезпека знищення та пошкодження під впливом природних факторів, або в результаті господарської діяльності.

 

У випадку наявності у Вас бажання доторкнутися до багатовікової історії власним поглядом та руками на абсолютно законних підставах – вступайте до лав Спілки Дослідників Культурної Спадщини, яка створена з метою об’єднання археологів, пошуковців і людей, пов’язаних з археологією, на основі їх загальних і професійних інтересів. Ви отримаєте посвідчення Члена Організації з відповідними повноваженнями.

Add comments: